üst-logo-banner

Laleli, Beyazıt ve Aksaray'ın ortasında, buram buram tarih kokan sokakları ile zaman yolculuğa çıkaran, İstanbul'un en nadide semtlerinden biridir. Tarihi Yarımada'nın büyülü semtlerinden biri olan Laleli, kendine özgü atmosferi ve tarihi dokusu ile cazibe merkezidir. Tarihi sokaklarında camiler, kiliseler, konaklar, hanlar ve medreseler bulunmaktadır. Laleli Külliyesi, Taş Han gibi tarihi mekanlara ev sahipliği yapar.

Tarihi dokunun yanısıra Türkiye'nin tekstil ihracatının merkezlerinden biridir. Tarih ve modern hayatın iç içe olduğu semt, geniş konaklama seçenekleri ile farklı milletlerde turistlerin uğrak mekanıdır.

Laleli İş Merkezi; Laleli'nin merkezinde, Laleli camisi ile karşı karşıya, tramvay yolunun üstünde 7 katlı, birçok ünlü markaya ev sahipliği yapan büyük bir iş merkezidir. Özellikle rus ve arap turistlerin giyim ve takı ihtiyaçlarını karşılamak için ziyaret ettiği Laleli İş Merkezi, dış ticaret firmalarına da ev sahipliği yapmaktadır. Civarda 600'e yakın otel bulunmaktadır. Tramvay durağının yanında, dünyaca ünlü Kapalı Çarşı ve Marmaray 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Havaalanına 20 dakika, Taksim'e 5 dakika mesafededir.

İLETİŞİM


Ordu Caddesi No 293 Laleli, 34130 İstanbul, Türkiye

Tel : +90(212) 458 66 84
Email : info@laleliismerkezi.comİSTANBUL HAVA DURUMU
ISTANBUL